İnternet Sitesi Kurma Maliyeti Ne Kadar 2021 Fiyatları
logoload
Yükleniyor...
TEKLİF İSTE
İnternet Sitesi Kurma Maliyeti Ne Kadar 2021 Fiyatları
7.06.2021

İNTERNET SİTESİ KURMA MALİYETİ NE KADAR 2021 FİYATLARI

İnternet üzerinden satış veya reklam yapmak isteyenlerin ihtiyaçlarına en uygun Web sayfasının hazırlanması uzman bir ekip gerektirmektedir. Alan adının belirlenmesi, sizin ihtiyaçlarına cevap verecek bir temanın hazırlanması ve kullanılacak hosting firmasının belirlenmesi oldukça önemlidir. Bununla birlikte hizmet verdiğiniz sektörde rekabetçi ve dikkat çekici bir sitenin hazırlanması adına uzman bir kadronun görev alması gerekmektedir. Tüm bu özellikler göz önüne alındığında İnternet Sitesi Kurma Maliyeti Ne Kadar 2021 Fiyatları farklılık göstermektedir.

Yapılacak olan işin özelliklerine uygun bir İnternet Sitesi Kurma Maliyetlerinin nelere göre belirlendiği veya nelerin fiyatlara etki ettiğini sizlerle paylaşmak istiyorum. Öncelikli olarak İnternet sitesi kurmak isteyenlerin ne amaç ile bir site kurmak istedikleri oldukça önemlidir. Kişisel bir web sayfasına mı yoksa Ticari bir web sayfasına mı ihtiyacınız var. Sizlerin ihtiyaçlarına en uygun web sayfasının hazırlanması adına firmamız ile hemen iletişime geçerek konu hakkında ayrıntılı bilgi sahibi olabilirsiniz.

 

İnternet Sitesi Kurma Maliyeti 2021

Daha önceden herhangi bir site kurma girişiminde bulunmayanların en çok merak ettiği ve araştırma yaptığı konuların başında maliyet gelmektedir. Bu nedenle İnternet Sitesi Kurma Maliyeti Ne Kadar 2021 Fiyatları için ne kadar sorusunu sıklıkla duymaktayız. Yukarıda da belirttiğimiz gibi bir site kurmanın fiyatının belirlenmesi istenilen sitenin özelliklerine göre değişiklik gösterebilmektedir. Araştırma içinde olanların öncelikle hangi amaçla site kurmak istediklerini bildirmeleri gerekmektedir. İstenilen site için gerekli olan tasarım ücreti, eklentiler, alan adı tescil işlemleri, sertifikalar ve sizin için en uygun hosting paketi gerçek maliyeti belirleyici etkenlerdir.

Kurumsal veya kişisel bir Web Sayfası kurma maliyetlerini belirleyen konuları biraz daha ayrıntılı bir şekilde ele almak gerekirse bunu birkaç ana başlıkta değerlendirmek çok daha faydalı olacaktır.

Web Tasarım Maliyetleri 2021: Özellikle kurumsal alanda ihtiyaç duyulan bir İnternet sitesinin kendi alanına uygun bir tasarıma ihtiyacı bulunmaktadır. Bundan dolayı hazır görsellerin yerine işinize en uygun tasarımın hazırlanması gerekir ve buda İnternet sitesi kurma maliyetine etki eder. Özellikle e-Ticaret siteleri için özel ve kullanımı kolay bir web tasarımı işlerinize direkt etki edeceğinden bizimle iletişime geçerek sektörünüz ile ilgili en iyi tasarımı hazırlama konusunda yardım alabilirsiniz. Nar Bilişim bu konuda 20+ yıllık tecrübeye sahip bir firmadır.

 

Hosting Fiyatları 2021: Sahip olduğunuz Web sitesinin barındırıldığı alan olan Hosting paketleri, ihtiyacınıza uygun olarak belirlenmelidir. Web siteniz için en uygun bir hosting paketinin belirlenmesi sizlere yüksek hosting ücretlerinden kurtarır. Bu nedenle kurulacak İnternet sitesinin ihtiyaçlarına cevap verecek bir hosting türü ve paketine fazla ücret ödemeden sahip olabilirsiniz.

Nar Bilişim Dijital Ajans 20 yıllık profesyonel hosting ve mail hizmetlerini kendi altyapısı ve çözüm ortağı olduğu Google Cloud sunucuları ile Doruk Bilişim Datacenterlerından hizmet vermektedir. Hosting ve mail hizmetinde en önemli konulardan biride teknik destek konusudur. Servis sürekli verilen bir hizmet olduğundan olası güncellemeler ve güvenlik sıkı bir teknik destek gerektirmektedir.

 

Alan Adı Fiyatları 2021: Kurulacak olan bir İnternet sitesinin alan adına ihtiyacı vardır. İşiniz ile ilgili veya kişisel Web sayfanız için düşündüğünüz ismin kaydedilmesi gerekmektedir. Daha önce satın alınmamış bir alan adı sizlere fazla maliyet çıkarmaz. Ortalama 100 TL ile 200 TL arasında bir ücret karşılığında ihtiyaç duyduğunuz alan adına 1 yıllığına sahip olabilirsiniz. Bilindiği üzere İnternet sitenizin aktif olarak devam edebilmesi adına yıllık olarak bu alan adı ücretinin ödenmesi gerekmektedir. İhtiyaç duyduğunuz alan adı uzantısını com. net. veya com tr. olarak kayıt ettirebilirsiniz.

 

Nar Bilişim Dijital Ajans yerli ve yabancı kayıt operatörleri partner firmasıdır. Güvenilir alan adı fiyatları için, alan adı tescil ve takip konularında firmamızdan hizmet alabilirsiniz.

 

Yukarıda anlattığımız detaylar ve özel durumlar, kurulacak olan web sitesinin maliyetlerine direk etki etmektedir. Web sitenizin hangi sektörde hangi kapsam ile çalışacağı, olabilecek özel istekleriniz veya talepleriniz web tasarım maliyetlere etki etmektedir.

İnternet Sitesi Kurma Maliyeti Ne Kadar 2021 Fiyatları sorusuna en net cevabı almak adına ihtiyacınız olan Web sitesini birlikte değerlendirebiliriz. www.narbilisim.com/iletisim adresimizden bizlerle irtibata geçebilirsiniz. 

.fixed-nav-item a

MERHABA!