Hakkımızda
logoload
Yükleniyor...
TEKLİF İSTE

ONE STOP Digital Agency

Biz, hizmet vermiş olduğumuz müşterilerimizin her türlü tasarım, yazılım ve iletişim ihtiyaçlarını en iyi şekilde çözmek ve maksimum müşteri memnuniyeti yaratmak üzerine odaklanmış one stop digital ajansız. Rakiplerinden ayrıştırmak, her müşterimize özel çözümler ve stratejiler üretmek, müşterimizin pazar payını artırabilmek tüm çalışmalarımızın odak noktasıdır.

2000 yılından bu yana sektördeyiz !

Yaratıcılığımızı ve teknolojik bilgiyi ön planda tutarak yaptığımız projelerle gurur duyuyoruz. Takım olarak hedefimiz kullanıcı dostu, teknik olarak gelişmiş , görselliği ile heyacan verici dijital çözümler tasarlamak ve geliştirmektir.

Neden Nar ?

Nar bilişim ismini koyarken çok düşündük.. Yaptığımız iş , kullandığımız teknoloji, program , yaratıcılık ...vs. içerisinde o kadar çok parça barındırırken müşterilerimize mükemmel bir bütün sunuyoruz.. Aynı nar gibi çok taneli ve bereketli...

Farkımız

Ezber bozar, her müşterimiz için özel işler üretiriz !
Tasarımlarımızdan, yazılımlarımıza kadar her şey size özeldir!

Ezber tasarımları, planları uygulamıyor her bir müşterimiz için özel çözüm planları ve stratejileri geliştiriyoruz. Danışmanlık vermiş olduğumuz her müşterimiz bizim için son derece kıymetli ve her birinin marka kimliklerine uygun olabilecek iletişim tonunda çalışıyor olmamız, reklam yatırımlarından en iyi sonuçları almalarını sağlamamız en belirgin ve temel farkımızdır.

Google Partner

Yaptığımız işin gereği Google ile ilişki kurmamamız düşünülemezdi. Google bu mesleğe başlarken henüz yeni yeni semalarda görünürken çok basit bir indeksleme ile start alıp bugünkü noktalara gelebileceğini kim bilebilirdi ki! Google bugün tüm dünyada bilgiye yön veren olağanüstü bir platform, inanılmaz bir network'e sahip bir iletişim aracı, devasal bir iş ticareti geliştirme aracı olmuş durumda.

Google Premium Partner olarak müşterilerimizin AdWords hesaplarını yönetmek üzere Google tarafından sertifikalandırılmış, güvenilir uzmanlara sahibiz. Etkili bir Seo ve Adwords yönetimiyle markanızın internet ortamındaki itibarını ve değerini artırarak potansiyel yeni müşterilere ulaşabilirsiniz. İşinizin değerini ve etki ağını artırmak müşterilerinizi rakiplerinize kaptırmamak için nitelikli bir seo ve adwords yönetimi gerçekleştirmelisiniz. 
 

.fixed-nav-item a

MERHABA!