SEO HİZMETİ
logoload
Yükleniyor...
TEKLİF İSTE

SEO HİZMETİ

Elbette Arama Motolarının da bir yazılım mantalitesi ve sürekli geliştirilen bir arama sonucu algoritması vardır. Uluslararası çözüm ortaklarımız ve yaklaşık 20 yıllık tecrübemiz ile etkin ve kesin sonuç..

 arama motoru optimizasyonu seo hizmeti

Arama Motoru Optimizasyonu (SEO) Hizmeti

Markanızın veya web sitenizin arama motorlarında özellikle Google’da görünürlüğünü iyileştirme ve ürün veya hizmetleriniz arama motorlarında müşteriler tarafından arandıklarında web sitenizi organik sonuçlarda bulmalarını kolaylaştırmak için yapılan tüm çalışmalardır.

Google Ads Reklamları ( Adwords) , sosyal medya pazarlaması ve web tasarımının yanı sıra SEO, dijital pazarlama stratejinizin temel bir bileşenini oluşturmalıdır. Nar Bilişim SEO Hizmeti kapsamında Uluslararası çözüm ortaklarımız ve yaklaşık 20 yıllık tecrübemiz ile etkin ve kesin sonuçlar vererek işletmeniz için önemli bir katma değer sağlıyoruz.

Çevrimiçi varlığınızı ve itibarınızı korumanızı ve geliştirmenizi önemli bir katkı sağlayan SEO çalışması için Nar Bilişim Global SEO şirketlerinin partneri olmasının yanında Türkiye'de Google Rozetli Yerel Rehber, Sertifikalı Google Partneri, Google Haritalar ile Google My Business Yöneticisi,  Bing Rehber Çözüm ortağı, Yandex Haritalar ile Yelp Danışmanıdır. Aynı zamanda bünyesinde sosyal medya ve dijital pazarlama uzmanları çalışmaktadır.Doğal, algoritmalara uygun ve etik bir Seo Hizmeti alarak sizde rakiplerinizin önüne geçin.

Faaliyet gösterdiğiniz veya hizmet verdiğiniz sektörde; Web sitenizin daha fazla doğal kullanıcı çekmesi ve ilk sıralarda yerini koruması adına SEO Hizmeti almalısınız. Rakiplerinizin analiz edilmesi, anahtar kelime analizleri ve arama motoru optimizasyonlarının doğru ve işinin uzmanları tarafından yapılması karşılığında verim alabilirsiniz. Bu nedenle yılların vermiş olduğu deneyim ve uzman kadromuz sayesinde sizlere kesin çözümler sunmaktayız.

SEO (Search Engine Optimization) Nedir?

SEO nedir? sorusuna doğru cevabı bulmak; SEO Hizmeti almak isteyenler tarafından oldukça sık sorulmaktadır. Başta Google olmak üzere arama motorları tarafından yapılan kelime araştırmaları sonucunda ulaşılan siteler arasında ilk sırayı almak için yapılan çalışmaların bütününe SEO Çalışması diyebiliriz. Yapılacak olan çalışmaların belirli kurallara uygun olarak yapılmasının yanında en önemlisi; Doğal Seo çalışmasının başarılı bir şekilde yapılması gerekmektedir. Web sitenizin dijital dünyada yerini alması ve hedef kitlenize daha kolay ulaşmanız adına; hemen bizimle iletişime geçerek sizin için en uygun Seo programını hayata geçirebiliriz.

Kaliteli SEO Hizmeti

Arama Motoru Optimizasyonu (SEO) Hizmeti veren firmamız müşteri memnuniyeti ve sonuç odaklı hizmet anlayışını benimsemektedir. Kaliteli Seo Hizmeti almak adına bizimle iletişime geçen müşterilerimiz için birlikte yol haritası oluşturuyor ve birlikte hareket ediyoruz. Arama motorlarının ilk sırasında yer almak adına yaptığımız SEO çalışmalarında;

Site İçi ve Site Dışı Seo Çalışmaları

Bir web sitesinin yapısı, içeriği, özgünlüğü üzerinde yapılan düzenlemeler ve optimizasyona site içi SEO, diğer web sitelerinde yapılan çalışmalar ise site dışı SEO çalışmalarıdır.Site dışı SEO çalışmaları, bir web sitesine yönlendiren backlink sayısına, sosyal paylaşım sayısına, arama motoru sonuçlarındaki atıf sayısına bakılarak yapılabilir.Site içi SEO çalışmaları genellikle anahtar kelime yoğunluğu ve bağlantı kurma stratejileri için web sayfalarının kodlama düzenine, tasarım kodlama uyumluluğununa, içerik anahtar kelime uyumluluğuna, görsel ve içerik boyutları ve alaka düzeyine vb bir çok ayrıntıları gözden geçirerek yapılabilmektedir. Sıralama olarak SEO hizmetinde önce site içi SEO çalışmasının yapılması daha doğru bir çalışma şeklidir.

Rakip firma analizleri

Rakip analizi yaparken atılması gereken ilk adım rakipleri belirlemektir.Bir sonraki adım, güçlü ve zayıf yönlerini belirlemektir. Bu, SEMrush, Spyfu ve Ahrefs gibi rakip analiz araçları kullanılarak yapılabilir. Bu araçlar, rakiplerinizin hangi anahtar kelimeler için sıralandığı ve hangi içeriği ürettikleri hakkında size fikir verecektir.Son adım, rakip analizinizden topladığınız bilgilere dayanarak SEO kampanyanız için bir strateji oluşturmaktır.

Anahtar kelime çalışmaları

SEO söz konusu olduğunda, anahtar kelime araştırması başarılı bir kampanyanın temelidir.Anahtar kelime araştırması, herhangi bir SEO kampanyasının çok önemli bir parçasıdır. Web siteniz için en iyi anahtar kelimeleri bulmanıza yardımcı olur ve ayrıca sitenizi bu anahtar kelimeler için nasıl optimize etmeniz gerektiğini belirler.
 

Site hızı iyileştirmeleri

Daha hızlı site hızı, arama motoru sıralamalarında büyük bir faktördür.Hızlı yüklenen bir web sitesine sahip olmak çok önemlidir. Bu sadece kullanıcı deneyimi ile ilgili değil, aynı zamanda SEO sıralamanızla da ilgilidir. Google, 2015 yılında mobil uyumlu algoritma güncellemesini duyurduğundan beri daha hızlı siteler için baskı yapıyor. Ve en son Google algoritma güncellemesi (panda), mobil uyumlu olmayan, yavaş yüklenen ve düşük kaliteli içeriğe sahip web sitelerini cezalandıracak.Bu bölümde, site hızını nasıl iyileştireceğiniz ve site hızınızı optimize etmek için en iyi uygulamalardan bazılarının neler olduğu hakkında konuşacağız.Site hızı, arama motoru sıralamalarında en önemli faktörlerden biridir ve aşağıdaki adımlar izlenerek artırılabilir:

Baclink çalışmaları

Geri bağlantılar, arama motoru optimizasyonunda en önemli faktörlerden biridir. Google'ın sayfaları sıralamak ve hangilerinin arama sonuçlarının en üstünde olması gerektiğine karar vermek için kullandığı şeydir. Ayrıca önemlidirler çünkü daha fazla trafik almanıza ve sitenizi daha görünür hale getirmenize yardımcı olabilirler.

Geri bağlantı, başka bir web sitesinden sizinkine işaret eden bir bağlantıdır. Geri bağlantıların kalitesi ne kadar yüksek olursa, SEO sıralamanız için o kadar iyidir, çünkü içeriğinizin diğer web sitelerinde paylaşılacağı ve siteniz için sayfa görünümlerinde bir artış olacağı anlamına gelir.

Sosyal Medya Çalışmaları

Sosyal mecralarda firmanın yer alması SEO hizmetinde gün geçtikçe önemini arttırmaktadır. Google algoritmaları marka görünürlülüğünü, bilinirliliğini, kullanıcının pozitif etkileşimleri gibi sinyalleri dikkate aldığı için sosyam medyada bir firmanın yer almadı gerekmektedir.

Web Sitesi Mobil uyumluluk

Günümüzde çok çeşitli ekran boyutları ile sitelere erişim olduğundan tüm ekran boyutları ile uyumlu web sitenizin olması arama motorlarının öncelikli konularındadır. 

 

SEO Hizmetine Nereden Başlamalıyım?

SEO hizmetini sağlıklı ve verimli bir şekilde alabilmek için kaliteli ve kurumsal bir SEO Danışmanına sahip olmalısınız. Çözüm odaklı, uzun ve planlı bir çalışmanın sonucunda istediğiniz başarıyı elde edebileceğiniz unutmamanız gerekmektedir. Ayrıca hizmet verdiğiniz sektör veya işletmenizin özelliklerine göre farklı değerlendirmeler ve farklı çalışmalar gerektirebilir. Bu nedenle; ihtiyaç duyulan tüm analiz ve yol haritaları uzman kadromuz tarafından sorunsuz bir şekilde gerçekleştirilmektedir. Web siteniz için Seo Hizmeti almak adın nereden başlamalıyım sorusu sizi rahatsız etmesin. Sizi başarıya ulaştıracak proje ve analizlerin hazırlanması Nar Bilişim tarafından profesyonelce gerçekleştirilmektedir.

 

SEO Hizmeti Veren Firmalarda Nelere Dikkat Etmelisiniz?

Web sitenizin ön sıralarda çıkması için SEO Hizmetini almak istiyorsanız, bu hizmeti veren firmalarda şunlara dikkat etmelisiniz. Firmanın referansları, ekibinin yeterliliği, bu konuda kullanacağı raporlama ve araştırma kaynakları hakkında bilgi ve  kazanılmış SEO sertifikaları karar vermeniz için gerekli kriterlerdir. Firmanın referanslarında uyguladığı örnek anahtar kelimeler incelenmelidir. Örneğin web tasarım yazınca  veya seo hizmeti yazınca kendi firmasının Google arama sonuçlarında kaçıncı sırada yer aldığını inceleyebilirsiniz.

SEO Hizmetinde Neden Bizi Tercih Etmelisiniz?

Web sitelerinin arama motorlarında ilk sıralara yerleşmesi kesinlikle tesadüf değildir. Kaliteli bir SEO çalışması; bu başarıyı elde etmenizi sağlayacaktır. Doğru veya planlı bir Seo Hizmeti işletmenizin işlek bir cadde üzerine taşınmasında en etkili yöntemdir. Ayrıca; karşılıklı oturup işiniz için en iyi planı hazırlayabileceğiniz uzman kadromuz ile birlikte sitenizi ilk sıralara çıkaralım. Sonuç olarak; web siteniz için ihtiyaç duyduğunuz tüm SEO gereksinimlerini hızlı, güvenli ve kaliteli olarak sizlere sunuyoruz. Sizin için en uygun yol haritasını gelin birlikte hazırlayalım ve hayata geçirelim.

  

.fixed-nav-item a

MERHABA!