GSUITE & GOOGLE KURUMSAL MAIL DESTEĞİ VE DANIŞMANLIĞI
logoload
Yükleniyor...
TEKLİF İSTE

GSUITE & GOOGLE KURUMSAL MAIL DESTEĞİ VE DANIŞMANLIĞI

Google; işletmeler için mail, depolama, takvim ve diğer iletişim uygulamalarını G Suite servisi ile paketleştirerek işletmelere sorunsuz ve çok hızlı iletişim ortamı sunuyor.

Google; işletmeler için mail, depolama, takvim ve diğer iletişim uygulamalarını G Suite servisi ile paketleştirerek işletmelere sorunsuz ve çok hızlı iletişim ortamı sunuyor. İşletmeler bu servis ile kendi kullanıcılarını yönetebiliyor iletişimde sorun yaşamıyor ve Google altyapısının verdiği güvence ile daha hızlı ticaretini yapabiliyor.

G Suite Nedir?

Gsuite Google Kurumsal Mail G Suite bir işletmenin ihtiyacı olan çok sayıda uygulamanın tek bir yapı altında tutulmasıdır. G Suite, bulut altyapılı olup çalışanlarınızın güvenilir ve senkronize çalışmasını en üst seviyede tutmaktadır.

 

 

 

 

G Suite Ürünleri Nelerdir?

  Google Mail

Google mail bilinenden öte yalnızca bir mail aracı değildir.Google mail ile güçlü spam filtresi, %99.9 servis süreklilik garantisi, Herhangi bir cihazdan erişim, Outlook, Thunderbird, Apple Mail ve Web Mail ile senkronizasyon, Mail yazarken aynı anda sesli ve görüntülü etkileşim, Çevrim dışı destek sağlar.


Google Drive

Google Drive ile dokümanlarınız, e-tablolarınız ve sunularınızı saklayabilir ayrıca Office ürünlerinizle Drive içerisinde çalışmalarınızı devam ettirebilirsiniz. Drive içerisinde oluşturacağınız hiçbir dosya size tahsis edilen alandan düşmemektedir. Bu demek oluyor ki sınırsız sayıda dosya ve klasör oluşturabilirsiniz :)

Drive’ın en büyük özelliği olan ve hiçbir dış ürünlerde bu kadar güçlü olmayan ortak çalışma özelliğiyle kullanıcılarla senkronize olarak çalışabilir ve isterseniz web üzerinden isterseniz ise masaüstü uygulamasından dosya ve klasörlerinizi kontrol edebilirsiniz.

 

Google Takvim

Google Takvim ile oluşturacağınız etkinliklerinizi kendi çalışanlarınız arasında ya da ofis dışı çalışanlarınızla organize edebilirsiniz. Ayrıca oluşturacağınız kaynaklarla uygun / meşgül bilgisini ya da tüm ayrıntıları görerek toplantılarınızın lokasyonlarını kontrol edebilirsiniz.


Hangouts

Hangouts bir chat programından daha fazlasıdır. Hangoutsla birlikte;

Çalışanlarınızla ya da dış çalışanlarınızla chat yapabilir.
Sesli veya görüntülü ücretsiz konferans yapabilir
Konferanslarınızı veya toplantılarınızı hangouts üzerinden düzenleyebilirsiniz.
Hangouts platformunu web üzerinden kullanabileceğiniz gibi masaüstü uygulamasıyla da çalışabilirsiniz.

 

Google Sites

Hiçbir şekilde kod yazmanıza gerek kalmadan kendi intranetinizi oluşturabilir, oluşturduğunuz bu intranetinizle projelerinizi veya kişisel çalışmalarınızı şirket içi ya da dışına paylaşabilirsiniz.

 

Apps Kasası

Apps Kasası şirket içinde ki tüm maillerinizi sınırsız bir şekilde arşivlemenize olanak sağlamaktadır. Kullanıcılar maillerini silse bile Apps Kasası’nda muhafaza edilmektedir. Apps Kasası’yla;

Şirket içi tüm mailler
Hangouts konuşmaları
Grup mailleri
Drive ürünleri listesi tutulmaktadır.


Avantajları:

 G Suite kullanmakla birlikte tüm ürünleri tek bir çatı altında toplayıp kontrolü kolay bir sisteme geçmiş oluyorsunuz.
Yönetici konsolunun rahat kullanılabilir arayüzüyle tüm işlemleriniz elinizin altında.
Verileriniz tamamen size aittir. Google veri merkezleri, dünyanın en iyi güvenlik mühendisleri tarafından korunmaktadır. Mailleriniz SSL veri transferiyle yapılıp, internet üzerinde ki dinlenme riskiniz ortadan kaldırılmaktadır.
%99.9 çalışma garantisi vermektedir. Bu da yılda 6 dakika esneklik demektir ve bu 6 dakika yıl içerisinde parçalara bölünerek 1-2 saniyelik servis kesintisi oluşturabilir. Böyle olunca %100 diyebiliriz :)
G Suite, Google sunucularında çalıştığı için güvenlik ve bakım maliyeti bulunmamaktadır.
Güçlü spam ve virüs filtresiyle maillerinizin spama düşmesi ya da iletilmemesi sorunu tamamen ortadan kalkmaktadır.
G Suite bulut altyapılı çalıştığı için ortam ve cihaz bağımsız olarak çalışmaktadır. İster ofisinizde bilgisayar başında, isterseniz arabanızda telefonunuzda tüm ürünler üzerinden çalışabilirsiniz.
G Suite sizlere çevrim dışı destek sağlar. Uçakta seyahat ederken bile maillerinizi kontrol edebilir ya da mail gönderebilirsiniz. Erişim sağladığı ilk anda mailiniz karşı tarafa ulaşacaktır.
Tüm platformlarda kullanıcılar eski alışkanlıklarından vazgeçmeden maillerini kontrol edebilir ve geçiş sırasında son kullanıcı kesinlikle etkilenmez. İşletmeniz ne kadar büyük olursa olsun geçiş işlemlerinde servis kesintisi yaşanmamaktadır. Kullanıcılarınız farkına varmadan G Suite geçmiş olacaklardır.

 

.fixed-nav-item a

MERHABA!