Google Workspace Nedir? G Suite Artık Workspace.
logoload
Yükleniyor...
TEKLİF İSTE
Google Workspace Nedir? G Suite Artık Workspace.
6.12.2020

GOOGLE WORKSPACE NEDİR? G SUİTE ARTIK WORKSPACE.

Google Workspace, birlikte çalışmayı çok daha kolay hale getiriyor.

Yüz yüze görüşerek daha hızlı kararlar alın.
Diğer kullanıcıların müsait olduğu zamanları görmek için paylaşılan takvimler kullanın ve otomatik e-posta davetleriyle toplantılar planlayın.

Kamerası olan herhangi bir bilgisayar, telefon veya tablette, tek bir tıklama veya dokunuşla toplantınızı video konferansa dönüştürün.

Çalışmanızı ekip halinde inceleyerek hızlıca karar verebilmek için ekran paylaşmanız yeterli.

Gerçek zamanlı olarak ortak çalışma yapın.
İnternet'e bağlı olsun veya olmasın, farklı cihazlarda dokümanlar, e-tablolar ve slaytlar üzerinde kolayca çalışın.
Ekip arkadaşlarınızla veya şirketinizin dışındaki kişilerle tek dosya üzerinde çalışın. Diğer kişiler yazarken düzenlemeleri görün, yerleşik sohbet üzerinden haberleşin ve yorumlar ekleyerek sorular sorun.

Aynı anda birden çok kişi çalışabilir ve yapılan her değişiklik otomatik olarak kaydedilir.

G Suite Yeniden tasarlanarak Artık Google Workspace olarak hizmet vermeye başladı. Google Workspace mail kullanıcı hesabı drive hesabı sahip olmak ve şirketinizi yeni neslin srunsuz güvenli ve çok hızlı mail haberlerşmesini sağlamanıza destek olalım. 

Google Workspace kurulumu, Yandex mailden Google a geçiş, paylaşımlı hosting mailinden Google Workspace e geçiş konularında sizlere destek olabiliriz. 

Google Workspace yetkili satış ve destek partneri Nar Bilişim Dijital Ajans..

 

Google Workspace fiyatları satış ve destek

 

Google Meet ile Gerçek Zamanlı Sanal toplantılar düzenleyin
Google Workspace uygulamalarından Meet kullanarak 250 kişiye kadar katılımcıyla, istediğiniz yerden toplantı düzenleyin, toplantınızı daha sonra görüntülemek üzere kaydedin veya 100.000 kişiye kadar bir topluluğa canlı yayın yapın.

Canlı Dosyaları Birlikte oluşturun ve yönetin
Doküman, sunu ve e-tabloları gerçek zamanlı olarak tüm ekibinizle birlikte düzenleyin ve sürüm geçmişi özelliğiyle her değişikliği takip edin.

Ekibinizi birbirine bağlayın
Tüm ekibi bir arada tutmak için bir grup takvimi oluşturun, dosyaları bir ortak drive'da organize edin ve 150 kişiye kadar katılımcıyla grup sohbetleri oluşturun.

Google Workspace'e (eski adıyla G Suite) hangi hizmetler dahil?

G Suite'e benzer şekilde, tüm Google Workspace planları işletmenize özel bir e-posta sağlar ve Gmail, Takvim, Meet, Chat, Drive, Dokümanlar, E-Tablolar, Slaytlar, Formlar ve Sites gibi pek çok ortak çalışma aracı içerir. Diğer ayrıntılar için planlar ve fiyatlandırma sayfamızı ziyaret edin.

 

.fixed-nav-item a

MERHABA!