Google Workspace İş Ortağı Nar Bilişim Türkiye
logoload
Yükleniyor...
TEKLİF İSTE
Google Workspace İş Ortağı Nar Bilişim Türkiye
2.02.2021

GOOGLE WORKSPACE İŞ ORTAĞI NAR BİLİŞİM TÜRKİYE

Google Workspace (eski adıyla G Suite), ortak çalışmaya dayalı yenilikçi ve üretken bir çözüm sunar ve birlikte sorunsuz çalışan bir dizi bütünleşmiş aracı bir araya getirerek dijital iş yerinizi oluşturmayı kolaylaştırır.

Google  Workspace  İş Ortağınız olarak neden Nar Bilişim'i seçmelisiniz?

Nar Bilişim 2017 yılından itibaren Google partnerliğinin geliştirilmesi çalışmaları ile çok sayıda teknik test ve eğitim ile gerekli yetkinliği elde etmiş ve Google Workspace  ve Google Cloud resmi Partneri olmuştur. Google Workspace’ e sorun yaşamadan geçmek isteyen kurum ve işletmeler için uzman desteğimiz ve rehberlik hizmetimizden yararlana bilirsiniz.

Google Workspace Nedir? Ne İşe yarar?

 

Google Workspace eski adıyla G Suite, Google tarafından geliştirilen bulut tabanlı uygulamaların bulunduğu üretkenlik ve işbirliği araçlarının bir araya geldiği çözümüdür. Dijital dünyada zamanın değerli kullanılmasına yönelik fırsat niteliği taşıyan Google Worksapce ile nerede olursanız olun Gmail, Takvim, Drive, Dokümanlar, E-Tablolar, Slaytlar, Meet ve daha fazla  uygulamaya ulaşabilir ve ortak çalışmalarınızı ekibinizle bağlantıda kalarak daha hızlı sağlayabilirsiniz.

İşletmelere Değer Katacak Önemli Google Workspace Özellikleri

 

Google Meet ve Chat

 

Ekiple yüksek kaliteli video konferansları, ekran paylaşımı ve canlı altyazı içeren görüşmeler yapabilmenizi sağlayan Google Meet,  Workspace sürümüne bağlı olarak konferans başına 250'ye kadar katılımcı girişini destekler, Toplantı kayıtlarını tekrar izleyebilme özelliği ve alan içi canlı akış gibi gelişmiş seçenekleri bulundurur. Doğrudan mesajlaşma, grup sohbeti ve zincir halinde görüşmeler, sohbet botları gibi gelişmiş özelliklerle işletmenize değer katar. Gelişmiş güçlü arama yapma özelliğiyle ekibin ilerlemesini ve mevcut durumun takip etmenize imkân sağlar.

Google Drive

 

Dosyalara ayrıntılı izin ve erişim ayarları özelliğiyle verilerinizi güvende kalmasını sağlar. Editörlerin erişimi değiştirmesini ve yeni kişiler eklemesini önleyebileceğiniz ayarlarıyla, yorum yapanlar ve görüntüleyenler için indirme, yazdırma ve kopyalama seçeneklerini devre dışı bıraka bilirsiniz. Dosya paylaşımına tarih belirleyerek belirttiğiniz tarihte paylaşımın sonlandırmasını sağlayabiliyorsunuz. Yöneticiler, dosyaların kuruluşunuz dışında mı yoksa yalnızca beyaz listedeki alanlarda mı paylaşılabileceğini kontrol edebiliyorsunuz.

Google Editör

 

Google editör tarayıcı, platformdan bağımsız ve kullanımı sezgisel olarak tasarlanmıştır. Ekipler, diğerleri yazarken düzenlemeleri görerek, yerleşik sohbet yoluyla gerçek zamanlı geri bildirim vererek ve yorumlarda sorular sorarak fikir birliğine daha hızlı ulaşır. Herkes otomatik olarak Drive'a kaydedilen değişikliklerle aynı sürümde çalışır, böylece işler asla kaybolmaz.

GMAİL

Profesyonel şirket mailleri açmanızı sağlayan Gmail,  sizi güvende tutmak için  makine öğrenimi modelleriyle, spam, kimlik avı ve kötü amaçlı yazılımların % 99,9'undan fazlasını sizlere ve ekibinize ulaşmasını önler.

 

Güvenli ve yönetimi basit

Google Workspace, kullanımı kolay tek bir konsolda kimlik doğrulama, varlık koruması ve operasyonel kontrolü kolaylaştırır. Temel hazırlık için harcanan zaman saatlerden dakikalara kadar değişir. Önceden tanımlanmış içerik algılayıcıları, veri kaybını önleme (DLP) gibi özelliklerin dağıtımını kolaylaştırır. Google Yönetici uygulaması, yöneticilerin hareket halindeyken hesaplarını yönetmelerine olanak tanır - kullanıcı ekleme, şifreleri sıfırlama, denetim günlüklerini görüntüleme ve daha fazlası.

 

En zorlu ortamlar için, yöneticiler riski en aza indirmek için gelişmiş kontrollere, denetim yeteneklerine ve proaktif güvenlik önerilerine erişebilir. Google Workspace OpenID Connect, bulutta TOA, temel hazırlık, çok faktörlü kimlik doğrulama, dizin yönetimi, uç nokta yönetimi ve daha fazlasını içeren kapsamlı bir kimlik çözümü sağlar.

 

 

.fixed-nav-item a

MERHABA!