Google Cloud ve Google G suite Nedir? G suite Fiyatları
logoload
Yükleniyor...
TEKLİF İSTE
Google Cloud ve Google G suite Nedir? G suite Fiyatları
24.05.2018

GOOGLE G SUİTE NEDİR? G SUİTE FİYATLARI

Gogle G Suite yani eski adı ile Google Apps For Work işletmeler için harika bir çözümdür.

Günümüzde herhangi bir ucuz hosting şirketinden mail hesabı aldığınızda çok sayıda kısıtlama, virüs tehlikeleri, kısıtlı sayıda gönderim hakkı, mobil cihazlarla uyumdaki problemler gibi yığınla sorunlarla uğraşmah tarih oluyor. işletmelerin müşterileri ve kurumları ile yazışmalarının büyük önem arzettiği günümüzde artık mail servisinin ciddi bir iş olduğu anlaşılmış ve işletmelerin hosting haricinde bulut mail sunucusu ile, office365 veya G Suite ile sorunsuz mail hizmetine bütçeler ayırdığını görüyoruz.

Nar Bilişim 2017 yılından itibaren Google partnerliğinin geliştirilmesi çalışmaları ile çok sayıda teknik test ve eğitim ile gerekli yetkinliği elde etmiş ve Google G Suite ve Google Cloud resmi Partneri olmuştur. Bu hizmet kapsamında müşterilerine G Suite desteği ve satışı yapmaktadır.

G Suite iş hayatını kolaylaştırmanın en ideal yoludur.

Google G Suite İş ortamınız için tasarlanmıştır ve kullanıcı başına aylık $5 fiyattan başlar.

Şirketinizin domaini ile mail hizmeti

E-posta: @domaininiz.com

İşletmenizin web adresinden profesyonel e-postalar gönderin (siz@sirketiniz.com) ve grup posta listeleri oluşturun (ör. satis@sirketiniz.com).

Maillerin depolanması

İhtiyaç duyduğunuz tüm depolama alanı

G Suite Basic sürümünde, her kullanıcıya internette 30 GB depolama alanı sağlanır. Sınırsız depolama alanı için Business, Enterprise veya Team sürümüne geçebilirsiniz.

Ekran Bağlantısı ile Teknik Destek

7/24 canlı destek

İhtiyacınız olduğunda bir uzmandan canlı destek almak için Nar Bilişim’e  telefon edin veya e-posta gönderin. Aradığınız cevaplara yardım merkezimizden de hızlıca ulaşabilirsiniz.

Güvenlik

Gelişmiş yönetici kontrolleri

Merkezi yönetici konsolundan kullanıcı ekleyip kaldırabilir, grup oluşturabilir ve 2 adımlı doğrulama ile tek oturum açma (TOA) gibi güvenlik seçenekleri ekleyebilirsiniz.

Mobilde süper hız ve rahatlık

Mobil cihaz yönetimi

Cihazları kolayca bulmanıza, şifre istemenize ve gerektiğinde verileri silmenize olanak tanıyan cihaz yönetimi sayesinde şirket verilerinizin güvenliğini sağlayın. İstediğiniz cihazı devre dışı bırakın istediğinizi de aktif edin.

Kolay Veri Taşıma

Kolay veri taşıma

Kuruluşunuza ait önemli verileri şu an kullandığınız depolama çözümünden G Suite'e taşımak için taşıma araçlarımız ve hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. Gmail altyapısına Outlook verilerini nasıl taşırım diye dert etmeyin. Firmamız bütün kullanıcılarınızın verilerini boyutuna göre ve işleriniz aksamadan kısa bir periyotta taşıyabilir. Üstelik uzaktan sizi yönlendirerek veya bilgisayarınıza bağlanarak bu işlemler yapılmaktadır.

 

.fixed-nav-item a

MERHABA!