Google Apps For Work Nedir?
logoload
Yükleniyor...
TEKLİF İSTE
Google Apps For Work Nedir?
24.04.2017

GOOGLE APPS FOR WORK NEDİR?

Google Apps For Work Nedir? Nasıl Kullanılır?
Google Apps For Work yani önceki adı ile Google For Bussiness kurumsal kullanıcıların ihtiyaçları olan güvenli mail alışverişi, paylaşılabilir takvim, rehber, sadece e-posta kullanarak canlı sohbet, dosyalar üzerinde ortak çalışma, çevrimiçi depolama ve daha fazlasını içerisinde barındıran bulut tabanlı hizmetler paketidir. Ekip veya takım olarak birlikte çalışmak için yepyeni bir bütünlük sağlayan Google Apps For Work profesyonel kurulum ile destek ağı ve sınırların üzerinde kapasite içerdiğinden Google ın kullanıcı başına Aylık 5 USD ücret ile sunduğu bir hizmettir.

  • Şirketinize özel e-posta adresleri ile e-postanın ötesinde bir deneyim yaşayın.
  • 30 GB depolama alanı ile tüm dosyalarınızı güvenle saklayın.
  • Ek program yüklemeden metin dosyalarını oluşturun ve yönetin.
  • E-tablo oluşturun, formüllerle ve güçlü işlevlerle hesaplamalar yapın.
  • İhtiyacınız olan soru listesi, anket, vb. formları kolaylıkla oluşturun.
  • Tarayıcınız üzerinden şık sunumlar oluşturun ve düzenleyin.
  • Google uygulamalarıyla entegre çalışan Takvim ile işinizi yönetin.
  • Video, ses veya metin yoluyla anında iletişim kurun.
  • Tek satır kod yazmadan şirketiniz veya ekibiniz için bir site oluşturun.
  • Kolaylıkla kişi ve grup ekleyin, şirket cihazlarını yönetin ve güvenlik ayarlarınızı verilerinizi koruyacak şekilde yapın.

Şirketinizin alan adını tanımlayarak oluşturacağınız Google Apps For Work hesabı 1 ay ücretsiz şekilde hizmet vermektedir. Kullanıcılar belirli süreli teminat vererek uzun süreli veya esnek paketler tercih ederek aylık şekilde ödemelerini yapabilirler.

Google Apps hesabına mail hesabınızın taşınması uygulamasını kullanarak mevcut Outlook, Thunderbird gibi posta programlarından verileriniz otomatik olarak aktarılabilmekte ve aktarım tamamlandığında eş zamanlı Outlook, mobil, Thunderbird ile gmail arayüzü kullanabilirsiniz. Bu sayede yıllar geçtikçe bilgisayarınızda önemli ölçüde yer kaplayan / büyüyen outlook dosyasınız ile kişisel yapılandırmanız bilgisayarınızın çökmesi, yenilenmesi gibi durumlarda sorun olmayacaktır. Çünkü artık senkronize çalışan, ve yedeklenen, google güvencesinde bir mail alt yapısı sahibisiniz. Bu sistemden çıkmak konusuda katılmak kadar kolaydır.


Gelişen mobil teknolojiler ve 4.5 G ile artan internet hızı, kurumsal şirketlerin iletişim trafiğine hakim olmalarını ve yönetmelerini gerektirmektedir. Bu ihtiyaca yanıt olacak Google Apps For Work pazarlama ve destek organizasyonel yapısını geliştirirken iş ortakları ve partnerleri ile son kullanıcılara profesyonel satış ve desteği hedeflemektedir. Nar Bilişim 2015 yılında Rozetli Google Partneri olmuştu. Aynı zamanda Google Apps konusunda gelişmeleri de yakından takip etmekte ve siz değerli müşterilerine bu hizmeti sertifikası ile sunmak için eğitimlerine devam etmektedir. 21 Mart 2016   tarihinde Google Apps For Work iş ortaklığı müracaatını yapmış ve değerlendirme sonucunu beklemektedir.

Google Apps For Work hesabı olan veya hesap sahibi olmak isteyen kurumsal kullanıcılara her türlü teknik veya organizasyonel desteği Nar Bilişim Web Tasarım Ajansımızdan alabilirsiniz.

.fixed-nav-item a

MERHABA!